Zajmujemy się technologiami związanymi z uzdatnianiem wody, w szczególności rozwiązywaniem problemów związanych z jakością wody pitnej.

 

„Łączymy zaawansowaną technologię z ekologią, czyli dbałości o to co pozostawimy dla przyszłych pokoleń. Oczyszczanie wody, skarbu którego w czystej postaci na naszej planecie jest coraz mniej, to nasz priorytet!”

Nasi specjaliści wiedzą doskonale jak dobrać najlepszą technologię systemów uzdatniania wody aby osiągnąć wymagany efekt czystej wody przy minimalnych kosztach i możliwie bezinwazyjnej instalacji. Zajmujemy się oczyszczaniem wody, skarbu którego w czystej postaci jest na naszej planecie coraz mniej. Stąd nasza nazwa, połączenie ekologii, czyli dbałości o to co pozostawimy dla przyszłych pokoleń, poprzez zaawansowaną technologię. Realizujemy zlecenia zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i dla dużych wodociągów, lub zakładów produkcyjnych.

 

 

Wybrane realizacje:

O naszym doświadczeniu najlepiej świadczą nasze realizacje. Dobieramy rozwiązania przede wszystkim pod kątem ich opłacalności i szczególnie promujemy te urządzenia, co do których jesteśmy tak pewni ich jakości, że udzielamy aż 10-cio letniej gwarancji na ich funkcjonowanie. Więcej realizacji >

 
 Czy wiesz że?!
Oczyszczanie wody ze składników, które są szkodliwe to nasz główny cel, ale mamy również w ofercie dodatkowe usługi związane z jej uszlachetnianiem, dzięki poprawie jakości, wpływa ona korzystnie na nasze samopoczucie i zdrowie.
Nasze produkty przedłużają żywotność wszystkich domowych urządzeń mających kontakt z wodą.
Zmiękczacze wody dbają o zdrowie Twojej rodziny, chronią środowisko oraz redukują koszty pracy urządzeń.
Dzięki zmiękczaczowi oszczędzasz czas na sprzątaniu, wydasz mniej pieniędze – na detergenty oraz zapłacisz mniejsze rachunki.
Twarda woda powoduje wzrost kosztów energii. Kamień kotłowy zmniejsza sprawność kotła oraz instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody.
Niektóre nasze urządzenia takie jak zmiękczacze EcoWater i refiner EcoWater posiadają możliwość zdalnego sterowania z dowolnego miejsca w domu.
Refiner to 2 urządzenia w 1, dzięki któremu woda w całym domu jest miękka bez nieprzyjemnego smaku i zapachu chloru.
JESTEŚ TYM CO PIJESZ! Nasz organizm (w zależności od wieku) składa się od 70 do 90 procent z wody-dlatego warto zainwestować w urządzenia oczyszczające wodę.
Woda odgrywa olbrzymią rolę w naszym organizmie, dlatego tak ważna jest jakość spożywanej wody.
Człowiek może przeżyć ok. 40 dni bez pożywienia, natomiast bez wody zaledwie kilka dni.
W Polsce z problemami związanymi z twardą wodą boryka się większość Polaków, jest to spowodowane tym, że średnia twardość wody wodociągowej w Polsce wynosi 18°dH.