Zmiękczacze wody, znane również jako filtry do wody twardej, czyli urządzenia służące do eliminowania z wody związków wapnia i magnezu, które powodującej twardość. EKOTECHNIKA oferuje najlepszy zmiękczacz na Świecie marki eVOLUTION USA której jesteśmy dystrybutorem. partners_logo_gray_ecowater

EcoWater produkuje zmiękczacze wody od 90 lat i jest światowym liderem w dziedzinie uzdatniania wody.  Ecowater jest największym na świecie producentem domowych systemów uzdatniania wody. Już od prawie 90 lat tworzymy i rozwijamy innowacyjne technologie, dzięki którym możemy zapewnić czystą wodę w każdym domu. Produkty EcoWater są wynikiem wielu lat badań oraz setek opatentowanych rozwiązań, opracowanych przez najlepszych naukowców i inżynierów.

 

Katalog zmiękczaczy wody Comfort

Katalog zmiękczaczy eVOLUTION

 

Zadzwoń do nas, dobierzemy odpowiedni model i podamy całkowitą cenę wraz z montażem! Dla mieszkańców miasta Kraków i okolic mamy specjalne warunki zakupu. Nasza firma zajmuje się instalowaniem i obsługą urządzeń uzdatniających wodę od 1986 roku, dlatego bez fałszywej skromności uważamy,  że wiemy jak to robić. Naszym klientom oferujemy nie tylko zmiękczacz wody, ale prawidłowo podłączone i uruchomione urządzenie, które będzie pełnić swoją funkcję przez długie lata. Nasza pewność wynika z doświadczenia.

 

 

 

POLECAMY zmiękczacz wody eVOLUTON 300 BOOST
Najczęściej wybierany model dla 5-cio osobowej rodziny.

Z nami otrzymujesz:

  • opatentowaną i sprawdzoną technologię poprawy jakości Twojej wody,
  • wsparcie techniczne i opiekę serwisową,
  • produkty specjalnie zaprojektowane na potrzeby wody wodociągowej lub studziennej,
  • kompletną gamę urządzeń, obejmującą: zmiękczaczy wody i filtry do wody eliminujące nie tylko zanieczyszczenia takie jak twarda woda,
  • wieloletnie gwarancje i certyfikaty jakości.

 

UWAGA:  Specjalna, obniżona cena na najlepszy na rynku zmiękczacz wody  ECOWATER ESM.  Specjalna cena jest dostępna tylko dla klientów, którzy zamówią kompletną usługę, obejmującą dostawę, analizę wody, materiały instalacyjne, montaż i rozruch w rejonie miasta  Kraków i okolice (do 60km!).

tel. 692428230 lub 668427775

 

Przykładowe instalacje: